Auto evakuatora un treilera pakalpojumi

Mūsu autoparkā ir dažāda izmēra un kravnesības autoevakuatori un treileri dažādas smagsvara un negabarīta tehnikas pārvadāšanai.

Evakuators

Auto evakuators līdz 4t.,platformas garums 5m., platums 2.10m ., augstums no zemes 1.10m.,hidrauliski nolaižama platforma ērtai uzbraukšanai,aprīkojumā vinča auto uzvilkšanai uz platformas,iespējams pārvest 2 auto uzreiz,otru auto daļēji novietojot uz brilles,kā arī nepieciešamības gadījumā ir iespējams auto uzcelt uz platformas ar manipulatoru.Kādus auto var transportēt ar šo auto var apskatīt galerijā.

Evakuators

Auto evakuators līdz 12t.,platformas garums 6.3m.,platums 2.4m.,augstums no zemes 1.10m.,auto ir aprīkots ar jaudīgu vinču tehnikas uzvilkšanai,kā arī jaudīgs manipulators tehnikas uzcelšanai.Kādus auto var transportēt ar šo auto var apskatīt galerijā.

Evakuators

Treileris dažādu negabarīta un smagu kravu pārvadāšanai līdz 40t.,platformas garums 10m.,iespējams pagarināt ,platformas platums 3m.,augstums no zemes 0.8m., kā arī ir pieejams 25t. manipulators tehnikas uzcelšanai.

Evakuators

Auto evakuators 12t.,+ zemais treileris 10t.,platformas garums 8m.,platums 2.4m.,augstums no zemes 0.80m.,auto ir aprīkots ar jaudīgu vinču tehnikas uzvilkšanai,kā arī jaudīgs manipulators tehnikas uzcelšanai.Kādus auto var transportēt ar šo auto var apskatīt galerijā.

Līgumu paraugi
Ātrais pasūtījums

No mūsu mājas lapas Jūs variet
nosūtīt mums savu telefona numuru.
Mēs sazināsimies ar Jums 10 minūšu laikā!